GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Czwartek, 5.12.2019

Imieniny

Imieniny:  Krystyny, Sabiny, Edyty

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :
  • Aktualności

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

Warsztaty artystyczno-plastyczne

Trudno pisać co tydzień o tym, co robimy, ale spotykamy się w każdy poniedziałek i tworzymy coś, rozmawiamy, rozwijamy się artystycznie. Od kilku tygodni skupiamy się nad kartkami świątecznymi. Niektóre z nas wysyłają do bliskich aż 30 kartek. Takie robione od serca na pewno sprawią większą przyjemność adresatowi. Część kartek jest wyszywana haftem krzyżykowym, inne malowane. Powoli zanika piękny zwyczaj wysyłania do siebie tradycyjnych listów i kartek z życzeniami, tym bardziej cenne są takie kartki z duszą.
W imieniu GOK w Obrowie serdecznie zapraszam na warsztaty, które od lat mam przyjemność prowadzić.
Barbara Mońko-Juraszek


 

Serdecznie zapraszamy osoby dorosłe do wzięcia udziału

w III Konkursie Recytatorskim dla Dorosłych "Co mi w duszy gra...?",

12 grudnia o godz. 18. w Osieckim Klubie Kultury.

Zgłoszenia: ewelina.mytlewska@gmail.com

 


 

VII Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej

19 listopada już po raz siódmy w Remizie Strażackiej w Kawęczynie odbył się Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej.

Na naszej scenie zabrzmiało wiele pięknych utworów, a każde wykonanie było niepowtarzalne i piękne. Nie zabrakło takich piosenek jak „Pałacyk Michla", „Biały krzyż" czy „11 listopada" oraz wielu innych, równie pięknych.

Na scenie łącznie wystąpiło 52 artystów w 20 utworach patriotycznych... Imponująco duża frekwencja zachwyciła i zaskoczyła organizatorów.


 

II Gminny Konkurs Recytatorski dla klas IV-VIII „Kocham Cię, Polsko!”

4 listopada Osiecki Klub Kultury gościł 28 recytatorów wraz z opiekunami ze szkół gminy Obrowo. Uczniowie wzięli udział II Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas IV-VIII „Kocham Cię, Polsko!”, który odbył się pod patronatem Wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego.

Organizatorzy to: GOK Obrowo wraz z Osieckim Klubem Kultury. W jury zasiedli: Barbara Rogalska - aktorka Teatru Lalek "Baj Pomorski" oraz pedagog teatralny, Hanna Stroińska - poetka oraz Jacek Pysiak - aktor "Baja Pomorskiego".


 

Konkurs pt. "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa"

Konkurs ma za zadanie podtrzymać i umocnić tradycje bożonarodzeniowe. Własnoręczne wykonanie szopek rozwija kreatywność dzieci, a ponadto stwarza okazję do wzmocnienia więzi rodzinnych.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!


 

Zaduszki Jazzowe

30 października w Sali koncertowej Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Osieku nad Wisłą odbył się wyjątkowy koncert, pt. „ Zaduszki Jazzowe” . Usłyszeliśmy przepiękne ballady w interpretacji TRIO Dariusza Zaleśnego w składzie:

Dariusz Zaleśny – saksofony

Tomasz Gust – fortepian

Krzysztof Mróz - kontrabas


 

IV Przegląd Chórów i Zespołów Senioralnych

 

W sobotę, 5 października seniorzy spotkali się na IV Przeglądzie Chórów i Zespołów Senioralnych w sali sportowej Zespołu Szkół w Obrowie.

Zarówno uczestnicy przeglądu jak i publiczność nie zawiedli, przybyło 16 zespołów z całego województwa.

 


 


 

Za nami XIX Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbył się 29 maja i był zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie. Zasadami uczestnictwa w festiwalu było m.in. zaprezentowanie utworu w języku polskim, a repertuarem obowiązującym była piosenka dziecięca lub młodzieżowa.


 

drukuj ()

  • data: 2019-05-27

 

RbwSI+vIb4ADj9vUbAcLR8D+XfiNAOPRzyQGEQ3ZyAOGQnRxAOGQnBxAO2ckBhEN2+n+VJJMMiqQsdgAAAABJRU5ErkJggg==    D9qPi5cUqFd1QAAAABJRU5ErkJggg==      8PkYK5l81g6kEAAAAASUVORK5CYII=    h+WmMdS9UMOLQAAAABJRU5ErkJggg==

 

10.04.2019r.

 

29.03.2019r. Gmina Obrowo odebrała do użytkowania ogólnodostępne boisko rekreacyjne wraz z oświetleniem w miejscowości Silno.

Całkowita wartość  inwestycji wyniosła 405900,00 zł a wartość dofinansowania stanowi kwotę 237979,00 zł. Realizacja niniejszego zadania  była dofinansowana w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

Wykonawcą inwestycji była firma Ada-Light Sp. z o.o. Budy Kozickie 56, 09-500 Gostyń, która została wyłoniona w przetargu nieograniczonym w dniu 03.11.2017r.

drukuj ()

  • data: 2019-04-10

 

następna strona »

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 42190
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2019 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone