GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Wtorek, 24.11.2020

Imieniny

Imieniny:  Emmy, Jana, Aleksandry

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

28 maja Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie byli organizatorem wesołej imprezy muzycznej – „XIV Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej”. W środowy poranek do świetlicy wiejskiej zjechali się uczestnicy ze szkół z terenu Gminy Obrowo. Punktualnie o 9.30 rozpoczął się nasz festiwal. Każdy wykonawca miał za zadanie zaprezentowanie jednego utworu w języku polskim w czterech kategoriach wiekowych: klas I-II, III-IV, V-VI oraz klas Gimnazjum i Liceum. Przez kolejne trzy godziny artyści dwoili i troili się na scenie przekonując jury i widzów o swoich zdolnościach artystycznych.

W tym roku w składzie Jury zasiedli: przewodniczący Grzegorz Filut, Wójt Gminy Obrowo – Andrzej Wieczyński, Sekretarz Urzędu Mirosława Kłosińska, Wiesław Gręźlikowski oraz Ryszard Cąbrowski, którzy stanęli przed trudnym wyborem, aby z pośród 56 wykonawców wyłonić zwycięzców. Po burzliwych obradach Jury podjęło decyzję.

Wyniki tegorocznego festiwalu:

  • -

Wszyscy młodzi artyści otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz upominki natomiast  dla najlepszych wykonawców przygotowano  statuetki, dyplomy oraz nagrody w postaci książek, nośników USB, globusów, pisaków, cienkopisów. Każdy z nagrodzonych uczestników wystąpi na dużej scenie na Pikniku Rodzinnym, który odbędzie się 31 maja w Obrowie.

Jury przyznało również specjalną nagrodę Grand Prix, otrzymał ją artysta, który szczególnie ujął swoim śpiewem wszystkich obecnych na sali słuchaczy, a była nim Joanna Pejkowska z ZS w Dobrzejewice, która wykonała piosenkę „Będę z Tobą”.

Do zobaczenia za rok…

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 3460
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2020 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone