GOK Obrowo

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwianie dostępności

Kalendarz

Kalendarium: Niedziela, 26.1.2020

Imieniny

Imieniny:  Tytusa, Tymoteusza, Michała

Wyszukiwarka

Nawigacja

Jesteś na :

Menu główne

poprzedni następny

Galeria

Treść strony

Nasi aktorzy w Muzeum Etnograficznym w Toruniu

Młodzieżowa grupa teatralna PoZaMarginesem działająca przy Osieckim Klubie Kultury została zaproszona do Muzeum Etnograficznego w Toruniu. 22 stycznia odbyło się spotkanie, pt. „Zimowe zwyczaje ludowe” zorganizowane dla uczniów szkół specjalnych oraz terapeutycznych. Grupa teatralna przygotowała zabawny montaż słowno-muzyczny,  pt. „Kolędnicy z Osieka nad Wisłą.


 

Warsztaty Formacyjno-Muzyczne dla Młodzieży

W dniach 17-19 stycznia, 50-osobowa grupa młodzieży z gminy Obrowo kolejny już raz wzięła udział w profesjonalnych warsztatach muzycznych w Łodzi, prowadzonych przez zespół Mocni w Duchu.

Młodzi uczestniczyli w wybranym prze siebie warsztacie: wokalnym, tanecznym, gitarowym, smyczkowo - dętym. Mieli okazję do rozwoju swoich talentów. W tym wspaniałym wydarzeniu wzięło udział  około 200 osób z całej Polski. Był to bardzo intensywny  czas, ale jakże pełen wspaniałych przeżyć  artystycznych oraz duchowych.


 


 

Orszak Trzech Króli w Osieku nad Wisłą 2020r.

Orszak Trzech Króli w parafii NSPJ  w Osieku nad Wisłą już na stałe wpisał się w kalendarz osieckich wydarzeń.  Już po raz czwarty,  6 stycznia mieszkańcy parafii  mieli okazję wspólnie świętować  Uroczystość Objawienia Pańskiego. Dostojni Mędrcy ze Wschodu: Kacper, Melchior i Baltazar uczestniczyli we Mszy św. o godz. 12. Następnie ruszyli  w drogę , aby złożyć pokłon Nowonarodzonemu Jezusowi


 

Spotkanie z Mikołajem w Łążynie II

15 grudnia w Łążynie II odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna przyjęła zaproszenie od p. sołtys Barbary Kłosińskiej. Zagraliśmy spektakl, pt. „Witajci w naszej bajce”. Zostaliśmy przyjęci  bardzo serdecznie przez najmłodszych widzów oraz ich opiekunów. Zabawne wiersze Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Oczywiście nie mogło zabraknąć świątecznego akcentu. Wspólnie z dziećmi zaśpiewaliśmy piosenkę o Dobrym  Świętym Mikołaju, oraz jego czapce.  Świetlica była wypełniona po brzegi. Spotkanie zostało pięknie przygotowane. Oprócz spektaklu na wszystkich czekał poczęstunek. Dziękujemy za zaproszenie.

Ewelina Mytlewska

następna strona »

Dane kontaktowe

Dane adresowe
Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie
Aleja Lipowa 29
87-126 Obrowo
tel. 56 678 60 22 wew. 145
Godziny otwarcia
Zapraszamy do naszej siedziby
pn. 7:15 - 15:15
wt. 7:15 - 16:15
śr. 7:15 - 15:15
cz. 7:15 - 15:15
pt. 7:15 - 14:15
Licznik odwiedzin
Jesteś 10605
osobą na stronie
Urząd Gminy
w Obrowie
2011-2020 GOK Obrowo wszelkie prawa zastrzeżone